piątek, 7 września 2012

Moje 57 m...

Moje 57 m kw. to mieszkanie w bloku z tzw. wielkiej płyty. Co tu dużo mówić, 2 pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta. Nasz duży pokój pełni funkcje "salonu" i kącika sypialnianego, drugi to oczywiście pokój dziewczynek. Co do łazienki to raczej nigdy jej tu nie zobaczycie (butelkowa zieleń nie jest moim ulubionym kolorem) chyba, że wygram w lotto lub dostane spadek po cioci z Ameryki, o której istnieniu nie mam pojęcia i będę mogła zrobić tam remont. Jest jeszcze przedpokój, korytarzyk jak zwał tak zwał i waśnie dzisiaj kilka zdjęć z tej waśnie części naszego gniazdka.

Gdzieś ostatnio usłyszałam, że przedpokój jest bardzo ważną częścią w mieszkaniu bo po wejściu do niego możemy,  zadecydować czy chcemy wejść dalej czy już nie bardzo. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tych kilku zdjęć mielibyście ochotę zajrzeć dalej :).Jest jeszcze druga strona, ale tam stoi duża szafa typu komandor, która nie bardzo mi się podoba, może kiedyś jak wymyśle co z nią zrobić to ją pokażę.

4 komentarze:

 1. ja chętnie pójdę dalej :) wiesz to może zaproszę do mnie i wykombinujesz co ja mam zrobić z moim niefunkcjonalnym "przedpokojem"

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj kochana bardzo chętnie. Wszystko stare i na biało:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Małe ale własne. Pięknie urządziłaś swoje gniazdko.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń